Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чи існує ідеальна розвивальна іграшка для прогулянок? Так, і це класична дерев'яна каталка Viga Toys Гусеничка! Барвиста і симпатична каталка на шнурку стане надійним супутником для малюків від 18 місяців.
Дерев'яна розвивальна іграшка оснащена чотирма парами великих дерев'яних коліс. Вона надійна, стійка, і при цьому легка. Дитині буде цікаво виходити з каталкою на прогулянку, возити її за собою на шнурочку. Це допоможе їй відчути всі особливості прогулянкової дороги (ямки, камінчики, виступи), надихне більше рухатися, удосконалювати навички ходьби. Згодом малюк відчує опору і почне тупотіти більш упевненіше.
Прогулянки з дерев'яною каталкою Viga Toys Гусеничка допоможуть зміцнити не лише ніжки дитини, а й м'язи рук і спини. Малюк почне активно розвивати велику моторику, навчиться краще координувати свої рухи. У батьків відпаде необхідність постійно брати своє чадо на руки, що значно заощадить їм час і сили.
Дитяча каталка Viga Toys Гусеничка – це яскрава та екологічна, приємна на дотик дерев'яна іграшка. Вона відповідає EN71 і ASTM стандартам якості. Виготовлена з добре відшліфованих деталей, пофарбована безпечними для здоров'я фарбами. Усі краї згладжені, кути відсутні. Розмір 31 х 8 х 6 см.
Дерев'яна розвивальна іграшка оснащена чотирма парами великих дерев'яних коліс. Вона надійна, стійка, і при цьому легка. Дитині буде цікаво виходити з каталкою на прогулянку, возити її за собою на шнурочку. Це допоможе їй відчути всі особливості прогулянкової дороги (ямки, камінчики, виступи), надихне більше рухатися, удосконалювати навички ходьби. Згодом малюк відчує опору і почне тупотіти більш упевненіше.
Прогулянки з дерев'яною каталкою Viga Toys Гусеничка допоможуть зміцнити не лише ніжки дитини, а й м'язи рук і спини. Малюк почне активно розвивати велику моторику, навчиться краще координувати свої рухи. У батьків відпаде необхідність постійно брати своє чадо на руки, що значно заощадить їм час і сили.
Дитяча каталка Viga Toys Гусеничка – це яскрава та екологічна, приємна на дотик дерев'яна іграшка. Вона відповідає EN71 і ASTM стандартам якості. Виготовлена з добре відшліфованих деталей, пофарбована безпечними для здоров'я фарбами. Усі краї згладжені, кути відсутні. Розмір 31 х 8 х 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 16 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59950 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510599508 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 11 ₴




