Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У дитини з'явиться чудовий супутник для прогулянок – дерев'яна каталка на мотузці у вигляді милої зебри від Viga Toys! Іграшка зацікавить малюків переддошкільного віку від 18 місяців.
Каталка допоможе дитині розвинути фізичні якості та координацію очі-руки. Крім цього, активні ігри та прогулянки з новим другом допоможуть підвищити емоційне благополуччя малюка.
Каталка від Viga Toys Зебра на мотузці сприяє розвитку уяви, польоту фантазії, пізнанню світу. Маленькі непосиди знайдуть захопливе заняття і будуть витрачати свою енергію безпечно і з користю.
Міцність конструкції забезпечує металева вісь і фіксовані заклепки. Деталі зебри виготовлені з цільного дерева, відшліфовані та пофарбовані. Довжина мотузочки – 65 см. Розміри каталки – 13 х 6,8 х 15,2 см.
Як і вся продукція Viga Toys, каталка відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті дерев'яна каталка на 4 колесах і мотузочці.
Каталка допоможе дитині розвинути фізичні якості та координацію очі-руки. Крім цього, активні ігри та прогулянки з новим другом допоможуть підвищити емоційне благополуччя малюка.
Каталка від Viga Toys Зебра на мотузці сприяє розвитку уяви, польоту фантазії, пізнанню світу. Маленькі непосиди знайдуть захопливе заняття і будуть витрачати свою енергію безпечно і з користю.
Міцність конструкції забезпечує металева вісь і фіксовані заклепки. Деталі зебри виготовлені з цільного дерева, відшліфовані та пофарбовані. Довжина мотузочки – 65 см. Розміри каталки – 13 х 6,8 х 15,2 см.
Як і вся продукція Viga Toys, каталка відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті дерев'яна каталка на 4 колесах і мотузочці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 20 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50093 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | зелений, білий |
| Штрихкод | 6934510500931 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 10 ₴




