
Пенал Education "Jollier", Kite (K20-684-1)
269 ₴
- В наявності
- Код: K20-684-1
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал Kite K20-684-1 з маленького одним рухом руки збільшується вдвічі та відкривається прикольний малюнок. Допоможе дитині увімкнути креатив, пробудити цікавість до навчання та показати свою індивідуальність навіть у дрібницях.
- 1 відділення на блискавці.
Матеріал: міцний поліестер. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 60 г |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 22.5 см |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пенал-тубус |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 269 ₴





