
Пенал без наповнення Education "Cute puppy" 1 відділення, 2 закоти, Kite (K20-622-11)
279 ₴
- Немає в наявності
- Код: K20-622-11
Пенал Kite K20-622-11 привчить до організованості та ладу. Усі канцтовари будуть на своєму місці, не потрібно буде втрачати час на пошуки ручки або лінійки в рюкзаку. Вміщує приладдя не тільки для письма, але й для уроків праці: пензлі, ножиці, лінійку. Розроблений для дівчаток 6-8 років із плюшевим собачком у формі аплікації. Вона напрочуд м'яка та ніжна на дотик. З таким другом легко та спокійно вчитися в школі. на підвіска ідеально доповнює дизайн.
Потіште дитину, вибирайте пенал в одному дизайні з рюкзаком і сумкою для взуття з цієї ж серії.
- 1 відділення з 2 закотами.
- Гумки для фіксації канцелярського приладдя.
- Розклад.
- Таблиця множення
- Тканинна окантовка.
- Контрастна кольорова підкладка.
Матеріал: полиэстер. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 206 г |
| Висота | 3.7 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 279 ₴




