
Пенал без наповнення Education "Butterfly tale" 2 відділення, Kite (K20-623-3)
339 ₴
- В наявності
- Код: K20-623-3
Пенал-книжка Kite K20-623-3 зручний і компактний, не займає багато місця. Допоможе дитині бути організованішою та не відвертати увагу на пошук гумки, ручки тощо. Вся улюблена канцелярія буде завжди під рукою. Пенал Kite вміщує приладдя не тільки для письма, а й для уроків праці — ножиці та кисті. Він привертає увагу яскравим забарвленням з метеликами. З таким пеналом літній настрій забезпечений. Чорний колір робить його немазким, тому батьки можуть не переживати, що учениця його забруднить.
Потіште дитину, вибирайте пенал в одному дизайні з рюкзаком і сумкою для взуття з цієї ж серії.
- 2 відділення.
- Гумки для фіксації канцелярського приладдя.
- Тканинна окантовка.
Матеріал: поліестер із додаванням полівінілхлориду (PVC) для додаткової міцності. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 220 г |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Колір | Чорний |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 12.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 339 ₴




