
Пенал без наповнення Education "Rachael Hale" 1 відділення, Kite (R20-662-2)
299 ₴
- В наявності
- Код: R20-662-2
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал Kite R20-662-2 виконаний із міцного поліестеру. Все той самий звичний пенал, тільки з нескінченним котячим настроєм. На пеналі зображена робота відомого новозеландського анімаліст-початківця Rachael Hale. Компактно поміщаються все необхідне канцелярське приладдя.
Потіште дитину, вибирайте пенал в одному дизайні з рюкзаком і сумкою для взуття з цієї ж серії.
- 1 відділення на блискавці.
- Органайзер.
Матеріал: міцний поліестер. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 86 г |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 21 см |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 299 ₴



