
Пенал без наповнення Education 1 відділення, Kite (K20-642-6)
179 ₴
- В наявності
- Код: K20-642-6
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який пенал Kite K20-642-6 з міцного поліестеру з веселим декором і контрастною блискавкою для компактного розміщення всієї необхідної канцелярії, щоб ручка, олівець або гумка завжди були під рукою.
- 1 об'ємне відділення на блискавці.
- Можна використовувати як косметичку.
Матеріал: полиэстер. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 40 г |
| Висота | 6.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 3.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 179 ₴



