Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який пенал Kite K20-642-9 з фруктовим дизайном "Ківі" і контрастною блискавкою для компактного розміщення всієї необхідної канцелярії, щоб ручка, олівець або гумка завжди були під рукою.
- 1 об'ємне відділення на блискавці.
- Можна використовувати як косметичку.
Матеріал: канва. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 40 г |
| Висота | 6.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Червоний |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 3.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Канва |
- Ціна: 179 ₴




