Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний ранець футбольної тематики модель відмінно підійде всім любителям даного спорту. Простий, легкий, місткий портфель виконаний в приємному дизайні з елементами абстракції. Всередині він обшитий блакитною тканиною, а на лицьовій стороні розташувався красивий зелений принт з футбольним м'ячем.
Характеристики моделі:
- дихаюча спинка;
- две широкие мягкие регулируемые лямки. Внутренняя сторона лямок из дышащего материала;
- ручка для переноски рюкзака. Внутренняя сторона ручки из дышащего материала;
- 1 вместительный основной отдел;
- 2 дополнительных боковых сетчатых кармана;
- 2 внешних кармана.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 550 г |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 24 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 36 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 10 років |
- Ціна: 279 ₴


