Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть м'яку іграшку власноручно, не використовуючи гострих шпильок і голок! Вам не потрібні навички шиття. У наборі для творчості від 4М Лялька-русалка ви знайдете все необхідне для створення ляльки заввишки 22 см. Вона стане кращою подружкою для будь-якої дівчинки від 8 років!
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню. Приготуйте ножиці. Усе інше для ви знайдете в наборі: пряжу для зачіски, шовкові квіти для прикрашання волосся, намистини для браслета тощо. Закріплюйте декоративні елементи клеєм і двостороннім скотчем на м'якій заготівці для ляльки. Дійте за інструкцією з картинками, щоб лялька-русалка вийшла красивою і акуратною.
У комплекті також є трафарет для малювання обличчя за допомогою кольорових олівців. Коли ви змайструєте ляльку-русалку, залишиться фінальний крок: придумати їй ім'я і заповнити свідоцтво про народження.
Цей набір із серії Crafts сподобається дівчаткам молодшого шкільного віку. Створення ляльки-русалки допоможе розвинути творчі здібності, фантазію, естетичний смак, навички дрібної моторики, підвищить емоційне благополуччя.
У наборі
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню. Приготуйте ножиці. Усе інше для ви знайдете в наборі: пряжу для зачіски, шовкові квіти для прикрашання волосся, намистини для браслета тощо. Закріплюйте декоративні елементи клеєм і двостороннім скотчем на м'якій заготівці для ляльки. Дійте за інструкцією з картинками, щоб лялька-русалка вийшла красивою і акуратною.
У комплекті також є трафарет для малювання обличчя за допомогою кольорових олівців. Коли ви змайструєте ляльку-русалку, залишиться фінальний крок: придумати їй ім'я і заповнити свідоцтво про народження.
Цей набір із серії Crafts сподобається дівчаткам молодшого шкільного віку. Створення ляльки-русалки допоможе розвинути творчі здібності, фантазію, естетичний смак, навички дрібної моторики, підвищить емоційне благополуччя.
У наборі
- Заготівка для ляльки
- Моток вовняної пряжі
- Шовкові квіти
- Блискуча тканина трьох кольорів
- 2 кольорових олівця
- Декоративний дріт
- Набір намистинок
- Моток волосіні
- Трафарети для обличчя і хвоста
- Клей
- Двостороння клейка стрічка
- Свідоцтво про народження
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 г |
| Висота | 8 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02733 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | Тек |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156027337 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 542 ₴






