Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості від 4M Мікросвіт в аксесуарах дозволяє виготовити 12 прикрас у вигляді сережок або брелоків на тему мікробіологія із зображенням найдрібніших організмів і частинок.
У комплекті: вирізані шаблони для розфарбовування, 4 кольорових олівця, 4 ланцюжки, 2 пари гачків для сережок, 4 сполучних колечка, докладна інструкція з картинками.
Створення прикрас проходить у три етапи: розфарбовування, запікання і збирання.
1. Візьміть один ыз шаблонів, розфарбуйте його з шорсткого боку олівцями з набору або своїми. Повторіть для всіх шаблонів. Потім пробийте дірочки в кожному.
2. Наступний етап дозволить зробити основу для прикрас яскравою, рівною і твердою. Виконувати запікання рекомендується під наглядом дорослих. Помістіть шаблони на відстані 2 см один від одного на деко з фольгою. Поставте в розігріту до 160 градусів духовку. Спостерігайте як картинки стискаються і розправляються, доки не стануть плоскими. Запікайте ще 30 с після цього. Вийміть і відкладіть для охолодження. При необхідності покладіть зверху товсту книгу, щоб основи для прикрас стали плоскими. Акуратно обробіть краї та кути наждачним папером.
3. Щоб зібрати прикраси вам потрібні будуть плоскогубці для роз’єднання кінців кілець із комплекту і з'єднання картинок із гачками або ланцюжками.
В інструкції також є короткий доступний опис кожного мікроорганізму або найдрібніших частинок, що зображені на основах для прикрас.
Набір для дитячої творчості серії Sci: Bits підійде дівчаткам від 5 років. Це справжня творча майстерня для розкриття художніх здібностей, тренування навичок дрібної моторики, пізнання нового. Вироби будуть довго радувати прихильниць біології, і можуть стати ьним подарунком для подружок.
У комплекті: вирізані шаблони для розфарбовування, 4 кольорових олівця, 4 ланцюжки, 2 пари гачків для сережок, 4 сполучних колечка, докладна інструкція з картинками.
Створення прикрас проходить у три етапи: розфарбовування, запікання і збирання.
1. Візьміть один ыз шаблонів, розфарбуйте його з шорсткого боку олівцями з набору або своїми. Повторіть для всіх шаблонів. Потім пробийте дірочки в кожному.
2. Наступний етап дозволить зробити основу для прикрас яскравою, рівною і твердою. Виконувати запікання рекомендується під наглядом дорослих. Помістіть шаблони на відстані 2 см один від одного на деко з фольгою. Поставте в розігріту до 160 градусів духовку. Спостерігайте як картинки стискаються і розправляються, доки не стануть плоскими. Запікайте ще 30 с після цього. Вийміть і відкладіть для охолодження. При необхідності покладіть зверху товсту книгу, щоб основи для прикрас стали плоскими. Акуратно обробіть краї та кути наждачним папером.
3. Щоб зібрати прикраси вам потрібні будуть плоскогубці для роз’єднання кінців кілець із комплекту і з'єднання картинок із гачками або ланцюжками.
В інструкції також є короткий доступний опис кожного мікроорганізму або найдрібніших частинок, що зображені на основах для прикрас.
Набір для дитячої творчості серії Sci: Bits підійде дівчаткам від 5 років. Це справжня творча майстерня для розкриття художніх здібностей, тренування навичок дрібної моторики, пізнання нового. Вироби будуть довго радувати прихильниць біології, і можуть стати ьним подарунком для подружок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.06 г |
| Висота | 2 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03322 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 72 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Sci: Bits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156033222 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 288 ₴






