Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості від 4M Малюнки на камені містить усе необхідне для створення унікальних декорованих камінчиків.
У комплекті: 8 натуральних каменів різного розміру, фарби, 1 пензлик для малювання, 1 лист із перекладними картинками, 13 пластикових кружків для очей, 1 паличка для наклеювання і докладна інструкція.
Переведіть картинку по інструкції на камінь, розфарбуйте і домалюйте фарбами і пензлем тваринку. Диво-камінчик готовий!
Веселе заняття живописом на каменях для розкриття творчих і художніх здібностей дитини, розвитку його уяви і фантазії, навичок дрібної моторики, колірного сприйняття. Авторськими кам'яними витворами можна прикрасити вдома що завгодно, сфотографувати їх і поділитися в соціальних мережах, зробити ьний подарунок друзям і рідним.
Комплект для творчості серії KidzMaker підійде дітям від 5 років. Такий набір для розвитку – справжня творча майстерня для дитини.
У комплекті: 8 натуральних каменів різного розміру, фарби, 1 пензлик для малювання, 1 лист із перекладними картинками, 13 пластикових кружків для очей, 1 паличка для наклеювання і докладна інструкція.
Переведіть картинку по інструкції на камінь, розфарбуйте і домалюйте фарбами і пензлем тваринку. Диво-камінчик готовий!
Веселе заняття живописом на каменях для розкриття творчих і художніх здібностей дитини, розвитку його уяви і фантазії, навичок дрібної моторики, колірного сприйняття. Авторськими кам'яними витворами можна прикрасити вдома що завгодно, сфотографувати їх і поділитися в соціальних мережах, зробити ьний подарунок друзям і рідним.
Комплект для творчості серії KidzMaker підійде дітям від 5 років. Такий набір для розвитку – справжня творча майстерня для дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Формат | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04756 |
| Вага | 0.62 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Матеріал | інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047564 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 672 ₴




