Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості 4M Кошики з пряжі містить все необхідне для виготовлення двох декоративних кошиків із пряжі. Набір серії KidzMaker підійде дітям від 5 років. Це чудовий подарунок для дівчинки, яка любить рукоділля.
В інструкції з малюнками докладно описаний процес створення кошиків із різнобарвної пряжі. Він простий і зрозумілий для дитини. Усі матеріали безпечні.
Заняття рукоділлям розвивають творчі здібності, естетичний смак, тренують навички дрібної моторики, зорово-моторної координації, тактильні відчуття і сприйняття кольорів. Дівчинка самостійно змайструє ьні практичні кошики для зберігання домашніх дрібниць. Речі ручної роботи також хороший подарунок для подруг або рідних.
У комплекті: 2 шаблони кошиків, 1 пластикова голка, 2 тканинні клаптики, 7 котушок кольорової пряжі, 1 пакетик клею і докладна інструкція. Додатково потрібні 4 прищіпки-затискачі для паперів.
В інструкції з малюнками докладно описаний процес створення кошиків із різнобарвної пряжі. Він простий і зрозумілий для дитини. Усі матеріали безпечні.
Заняття рукоділлям розвивають творчі здібності, естетичний смак, тренують навички дрібної моторики, зорово-моторної координації, тактильні відчуття і сприйняття кольорів. Дівчинка самостійно змайструє ьні практичні кошики для зберігання домашніх дрібниць. Речі ручної роботи також хороший подарунок для подруг або рідних.
У комплекті: 2 шаблони кошиків, 1 пластикова голка, 2 тканинні клаптики, 7 котушок кольорової пряжі, 1 пакетик клею і докладна інструкція. Додатково потрібні 4 прищіпки-затискачі для паперів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.22 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04757 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість елементів (шт.) | 2 |
| Матеріал | тек, інші, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047571 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 581 ₴




