Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості від 4M Сумочка-єдиноріг містить усе необхідне для створення власноруч сумочки у вигляді єдинорога з гарною яскравою гривою.
Комплектація: 1 комплект вирізаних шаблонів для єдинорога зі штучної шкіри білого кольору, 1 комплект вирізаних шаблонів для єдинорога зі штучної шкіри рожевого кольору, 1 пара пластикових голок, 1 котушка зі срібною ниткою, 5 котушок різнобарвної пряжі, 1 кнопка і докладна інструкція з картинками.
В інструкції комплекту для творчості показані та описані докладні кроки для створення сумочки, а також кілька технік вишивання, щоб прикрасити виріб.
Набір для дитячої творчості серії KidzMaker – чудовий подарунок для дівчинки, яка любить рукоділля. Розвивальний комплект Сумочка-єдиноріг – справжня творча майстерня для тренування естетичного смаку, навичок дрібної моторики, шиття і вишивання. Із таким набором для розвитку дівчинка може змайструвати ьну практичну прикрасу для себе або подруги.
Комплектація: 1 комплект вирізаних шаблонів для єдинорога зі штучної шкіри білого кольору, 1 комплект вирізаних шаблонів для єдинорога зі штучної шкіри рожевого кольору, 1 пара пластикових голок, 1 котушка зі срібною ниткою, 5 котушок різнобарвної пряжі, 1 кнопка і докладна інструкція з картинками.
В інструкції комплекту для творчості показані та описані докладні кроки для створення сумочки, а також кілька технік вишивання, щоб прикрасити виріб.
Набір для дитячої творчості серії KidzMaker – чудовий подарунок для дівчинки, яка любить рукоділля. Розвивальний комплект Сумочка-єдиноріг – справжня творча майстерня для тренування естетичного смаку, навичок дрібної моторики, шиття і вишивання. Із таким набором для розвитку дівчинка може змайструвати ьну практичну прикрасу для себе або подруги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.18 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04758 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість елементів (шт.) | 1 |
| Матеріал | тек, інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047588 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 581 ₴





