
Набір для створення помпонів 4M (00-04760)
701 ₴
- В наявності
- Код: 00-04760
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості від 4M Помпони для створення прикрас-кульок із ниток у вигляді чарівних мордочок тварин. Простий у використанні ткацький інструмент із коробки дозволяє виготовити 6 веселих помпонів: собаку, кішку, єдинорога, зайця, жабку, лисицю.
У комплекті є все необхідне: інструмент для створення помпонів, 6 мотків різнокольорових ниток, вирізані тканинні заготовки для мордочок, клапоть рожевої тканини, 14 пластикових кружків для очей і 6 для носів, 2 голки, тюбик клею, кольорова інструкція з картинками. Озбройтеся ножицями – і до роботи!
Симпатичні помпони власноруч – це ьний подарунок рідним і друзям. А також ці кульки з ниток прикрасять рюкзак або шапку.
Розвивальний комплект із серії KidzMaker підходить для творчих занять дітям від 5 років. Такий набір для розвитку особливо сподобається дівчатам, які люблять рукоділля.
У комплекті є все необхідне: інструмент для створення помпонів, 6 мотків різнокольорових ниток, вирізані тканинні заготовки для мордочок, клапоть рожевої тканини, 14 пластикових кружків для очей і 6 для носів, 2 голки, тюбик клею, кольорова інструкція з картинками. Озбройтеся ножицями – і до роботи!
Симпатичні помпони власноруч – це ьний подарунок рідним і друзям. А також ці кульки з ниток прикрасять рюкзак або шапку.
Розвивальний комплект із серії KidzMaker підходить для творчих занять дітям від 5 років. Такий набір для розвитку особливо сподобається дівчатам, які люблять рукоділля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.23 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04760 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | тек, інші, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047601 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 701 ₴



