Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вчитися ходити весело та цікаво допоможе малюкові дерев'яне каченя на колесах від Viga Toys. Воно мило шльопає лапками! Іграшка має зручну ручку з кулькою для маленької долоньки. Каталка від Viga Toys Каченя буде цікава дітям від 18 місяців.
У цьому віці важливий розвиток фізичних якостей, координації рухів, зміцнення м'язів рук і ніг. Веселе каченя захопить дитину, мотивує на рухливі ігри та ходіння, допоможе в пізнанні світу.
Грати з милим каченям сподобається будь-якому малюкові: і вдома, і на вулиці він буде вести себе більш зосереджено й уважно. Каталка з дерев'яною ручкою міцна і допомагає тримати рівновагу під час ходіння.
Іграшка зроблена з дерева, гладенько відшліфована, вкрита гіпоалергенною фарбою. Каталка Viga Toys відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71 та американському ASTM.
У цьому віці важливий розвиток фізичних якостей, координації рухів, зміцнення м'язів рук і ніг. Веселе каченя захопить дитину, мотивує на рухливі ігри та ходіння, допоможе в пізнанні світу.
Грати з милим каченям сподобається будь-якому малюкові: і вдома, і на вулиці він буде вести себе більш зосереджено й уважно. Каталка з дерев'яною ручкою міцна і допомагає тримати рівновагу під час ходіння.
Іграшка зроблена з дерева, гладенько відшліфована, вкрита гіпоалергенною фарбою. Каталка Viga Toys відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71 та американському ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 18 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 9 см |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50961 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6934510509613 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴





