Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушайте в захоплюючу кругосвітню подорож з магнітним пазлом Viga Toys Карта світу з маркерною дошкою українською мовою! Вивчайте назви і розташування континентів і географічних об'єктів, правильно розміщуючи на карті. А між ними помістіть літаки і пароплави, морських жителів і птахів. Мова розвиваючого пазла – українська. Із зворотного боку магнітної поверхні знаходиться дошка для маркера з набору. Відмінний дидактичний матеріал для дошкільнят від 3 років.
Складаючи дерев'яний пазл, діти в ігровій формі познайомляться з географією, підвищать рівень інтелекту, потренируют координацію рук і очей, просторове мислення. Набір підходить для навчання за методикою Монтессорі, для використання у рамках інклюзивної освіти, а також рекомендований для дитячих садків та центрів розвитку.
Карта світу надихне на нові ігри, підвищить допитливість, допоможе розвинути уяву. Діти можуть складати її разом, наочно вивчаючи географію, спілкуючись і весело проводячи час. Магнітна дошка підходить для малювання, тренування листи й рахунки.
Всього в наборі 106 плоских магнітних фігурок товщиною 0,3 див. Мапу розміром 73 х 46 х 6 см можна легко повісити на стіну. Для виготовлення розвиваючого дерев'яного пазла використано безпечні, гіпоалергенні матеріали. Як і вся продукція Viga Toys, набір відповідає міжнародним стандартам безпеки і якості дитячих іграшок: американському ASTM, європейському EN71.
В комплекті дошка двостороння, 106 магнітних деталей, маркер.
Складаючи дерев'яний пазл, діти в ігровій формі познайомляться з географією, підвищать рівень інтелекту, потренируют координацію рук і очей, просторове мислення. Набір підходить для навчання за методикою Монтессорі, для використання у рамках інклюзивної освіти, а також рекомендований для дитячих садків та центрів розвитку.
Карта світу надихне на нові ігри, підвищить допитливість, допоможе розвинути уяву. Діти можуть складати її разом, наочно вивчаючи географію, спілкуючись і весело проводячи час. Магнітна дошка підходить для малювання, тренування листи й рахунки.
Всього в наборі 106 плоских магнітних фігурок товщиною 0,3 див. Мапу розміром 73 х 46 х 6 см можна легко повісити на стіну. Для виготовлення розвиваючого дерев'яного пазла використано безпечні, гіпоалергенні матеріали. Як і вся продукція Viga Toys, набір відповідає міжнародним стандартам безпеки і якості дитячих іграшок: американському ASTM, європейському EN71.
В комплекті дошка двостороння, 106 магнітних деталей, маркер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тематика | Географія |
| Розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 74 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44508 |
| Вага | 3.9 кг |
| Вага (кг) | 3 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 108 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Оброблені упаковки | Пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6971608445088 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 1 949 ₴






