Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Влаштуйте заняття з сучасного мистецтва з набором для творчості від 4M Спінарт. Діти від 5 років можуть створювати неповторні малюнки за допомогою обертової платформи, фарб, пензлика і паперових кругів.
У наборі з серії Little Crafts є все необхідне для малювання незвичайних картин. Знайдіть перфорацію на зворотному боці упаковки і виштовхніть квадрат. Вийде підставка, щоб фарба не розбризкувалась. Помістіть паперовий диск на пристрій, закріпіть у центрі стрижнем.
Виберіть фарбу і налийте третину баночки у відсік лотка для змішування. Заповніть його наполовину водою і добре розмішайте пензлем. Доки пристрій крутиться, акуратно торкніться білого круга пензликом. Тримайте його в одному положенні або водіть від центру, щоб урізноманітнити візерунки. Спробуйте також капнути фарбою іншого кольору на паперовий диск. Після зупинки зніміть акуратно полотно з пристрою. Дайте фарбі висохнути і насолоджуйтеся сучасним мистецтвом!
Використовуйте готові картинки з ьними орнаментами для декору листівок, фоторамок, закладок. В інструкції описано, як зробити дитячий мобіль і гірлянду-гусінь із соломинок для пиття і ниток.
Заняття спінартом із набором для творчості у 4M розвивають допитливість, творчі навички, уяву, колірне сприйняття, тренують дрібну моторику, підвищують емоційне благополуччя. Батьків також порадує можливість зацікавити дитину незвичайною технікою малювання і відволікти від гаджетів. Набір підходить для дому, дитячих садків і центрів розвитку.
У комплекті
Пристрій для малювання
Набір фарб
Паперові диски 20 шт.
Пензлик
Лоток із відсіками для змішування фарб
У наборі з серії Little Crafts є все необхідне для малювання незвичайних картин. Знайдіть перфорацію на зворотному боці упаковки і виштовхніть квадрат. Вийде підставка, щоб фарба не розбризкувалась. Помістіть паперовий диск на пристрій, закріпіть у центрі стрижнем.
Виберіть фарбу і налийте третину баночки у відсік лотка для змішування. Заповніть його наполовину водою і добре розмішайте пензлем. Доки пристрій крутиться, акуратно торкніться білого круга пензликом. Тримайте його в одному положенні або водіть від центру, щоб урізноманітнити візерунки. Спробуйте також капнути фарбою іншого кольору на паперовий диск. Після зупинки зніміть акуратно полотно з пристрою. Дайте фарбі висохнути і насолоджуйтеся сучасним мистецтвом!
Використовуйте готові картинки з ьними орнаментами для декору листівок, фоторамок, закладок. В інструкції описано, як зробити дитячий мобіль і гірлянду-гусінь із соломинок для пиття і ниток.
Заняття спінартом із набором для творчості у 4M розвивають допитливість, творчі навички, уяву, колірне сприйняття, тренують дрібну моторику, підвищують емоційне благополуччя. Батьків також порадує можливість зацікавити дитину незвичайною технікою малювання і відволікти від гаджетів. Набір підходить для дому, дитячих садків і центрів розвитку.
У комплекті
Пристрій для малювання
Набір фарб
Паперові диски 20 шт.
Пензлик
Лоток із відсіками для змішування фарб
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.11 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04769 |
| Вага (кг) | 0,07 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | папір, метал, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Little Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047694 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 305 ₴




