Російсько-англійський електронний плакат "Розумний плакат" стане чудовим помічником для Вашої дитини у вивченні російського та англійського алфавіту.
Плакат зручний в управлінні, так що дитина зможе самостійно навчатися та отримувати нові знання.
Електронний плакат включає: російський алфавіт; англійська абетка; 5 віршів; режим "слів"; веселий рахунок; вивчення кольорів; іспит для закріплення матеріалу. Гучність звуку регулюється до рівня. Це допоможе відрегулювати гучність для кожної дитини індивідуально, що додатково убезпечить її слух та емоційний стан.
Спеціальне кріплення на задній стороні абетки дозволяє розмістити гру на столі або повісити на стіну дитячої кімнати.
Виконаний плакат із полімерних матеріалів. Інтерактивний плакат оснащений сенсорними кнопками, а також вологостійкою поверхнею, яка продовжить термін служби.
Інтерфейс іграшки російською мовою.
Працює від 3 батарейок типу "ААА" (не входять в комплект).
Розмір упаковки: 44-4-18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Мови | Англійська, Російська |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 18 мм |
| Довжина упаковки | 44 мм |
| Ширина упакування | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
- Ціна: 249 ₴


