Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітні пазли Viga Toys Фрукти – це набір з 32 дерев'яних плиток на магнітах. Кожен елемент містить одну з чотирьох частин цілого зображення ягоди, фрукта або овоча. Комплект призначений для гри і навчання як окремо, так і в поєднанні з магнітними дошками. Дерев'яні пазли на магнітах підійдуть малят від 18 місяців.
Розвиваюча гра з магнітними пазлами тренує уяву, мислення, сприйняття кольорів, пам'ять, зорово-моторну координацію. Дитина запам'ятає 7 кольорів, зовнішній вигляд і назви 8 продуктів харчування. Комплект міні-пазлів підходить для гри вдома: малюк може складати картинки самостійно або з рідними. Також набір магнітних пазлів – це чудовий наочний матеріал для групових навчальних ігор в дитячих садках, центрах розвитку. Комплект можна використовувати в рамках методик раннього розвитку та педагогіки Монтессорі.
Розмір квадратних плиток: 4 х 4 х 1 див. В комплекті тканинний мішок для зручного зберігання. Всі краї і елементів деталі ретельно відшліфовані. Використані нешкідливі барвники і клей.
Набір Viga Toys відповідає стандартам якості й безпеки дитячих іграшок: EN71, ASTM.
Еко-френдлі продукт виготовлений з екологічний сертифікованої деревини, схваленої асоціацією FSC (Лісовою опікунською радою).
Розвиваюча гра з магнітними пазлами тренує уяву, мислення, сприйняття кольорів, пам'ять, зорово-моторну координацію. Дитина запам'ятає 7 кольорів, зовнішній вигляд і назви 8 продуктів харчування. Комплект міні-пазлів підходить для гри вдома: малюк може складати картинки самостійно або з рідними. Також набір магнітних пазлів – це чудовий наочний матеріал для групових навчальних ігор в дитячих садках, центрах розвитку. Комплект можна використовувати в рамках методик раннього розвитку та педагогіки Монтессорі.
Розмір квадратних плиток: 4 х 4 х 1 див. В комплекті тканинний мішок для зручного зберігання. Всі краї і елементів деталі ретельно відшліфовані. Використані нешкідливі барвники і клей.
Набір Viga Toys відповідає стандартам якості й безпеки дитячих іграшок: EN71, ASTM.
Еко-френдлі продукт виготовлений з екологічний сертифікованої деревини, схваленої асоціацією FSC (Лісовою опікунською радою).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 18 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | тканинний мішок |
| Артикул | 50700FSC |
| Вага | 0.6 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 32 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, тек |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, див | 4х4х1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | 1 |
| Відповідає концепції НУШ | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510507008 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 13 ₴




