
Роботизована голова (набір для збирання) 4M (00-03412)
815 ₴
- В наявності
- Код: 00-03412
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Познайомтеся з наукою робототехнікою та зберіть роботизовану голову, яка обертає очима та рухає нижньою щелепою! З науковим набором від 4М ви дізнаєтеся про фізику та механіку, зробите фурор своїм творінням.
Комплект дослідника із серії KidzRobotix підійде дітям молодшої школи від 8 років. Збирання роботів дає навички конструювання, розвиває уяву, мислення, винахідливість, інтелект, допитливість, дрібну моторику. У наборі є всі необхідні деталі. Додатково знадобиться невелика хрещата викрутка та дві батарейки типу ААА.
Дотримуйтесь покрокової інструкції зі схемами. У вас вийде голова робота з великими очима та щелепою. Ви дізнаєтеся про електрику, редуктор, кулачковий колісник. Мотор обертає шестерні всередині корпусу. Вісь двигуна обертається дуже швидко, але шестерні зменшують швидкість обертання, так що два вали (один для очей і один для щелепи) обертаються повільніше. Кулачкове колесо впливає на кришку щелепи та рухає щелепу вгору та вниз. Ви бачите, як щелепа відкривається й закривається. Бічні кулачкові колеса переміщають повзунок уперед і назад. Повзунок штовхає виступи на кожному оці, і вони починають обертатися.
Людиноподібних роботів називають андроїдами. Деякі на місці очей мають дві відеокамери. Це забезпечує їм стереоскопічний зір, як у людей. Кожен «очі» бачить предмети під двома різними кутами, а комп'ютер об'єднує ці зображення в цілісну картинку. Стереоскопічний зір допомагає визначати відстань до предмета. У роботах-гуманоїдах вбудовано безліч дрібних двигунів, що відповідають за щелепи, очі, брови та щоки. Разом ці механізми створюють враження, ніби робот усміхається, сміється або хмуріться. Ці та інші цікаві факти про робота є в інструкції до наукового набору від 4М.
У наборі
Корпус — 1 шт.
Кришка двигуна — 1 шт.
Рамка для очей — 1 шт.
Кришка батарейного відсіку — 1 шт.
Основа — 1 шт.
Мотор — 1 шт.
Повзунок (правий) — 1 шт.
Повзунок (лівий) — 1 шт.
Око (праве) — 1 шт.
Око (ліве) — 1 шт.
Кришка для щелеп — 1 шт.
Верхня щелепа — 1 шт.
Нижня щелепа — 1 шт.
Кришка (права) — 1 шт.
Кришка (ліва) — 1 шт.
Клемні кришки — 2 шт.
Кулячкове колесо — 2 шт.
Зрачки — 2 шт.
Гвинти — 8 шт.
Інструкція — 1 шт.
Комплект дослідника із серії KidzRobotix підійде дітям молодшої школи від 8 років. Збирання роботів дає навички конструювання, розвиває уяву, мислення, винахідливість, інтелект, допитливість, дрібну моторику. У наборі є всі необхідні деталі. Додатково знадобиться невелика хрещата викрутка та дві батарейки типу ААА.
Дотримуйтесь покрокової інструкції зі схемами. У вас вийде голова робота з великими очима та щелепою. Ви дізнаєтеся про електрику, редуктор, кулачковий колісник. Мотор обертає шестерні всередині корпусу. Вісь двигуна обертається дуже швидко, але шестерні зменшують швидкість обертання, так що два вали (один для очей і один для щелепи) обертаються повільніше. Кулачкове колесо впливає на кришку щелепи та рухає щелепу вгору та вниз. Ви бачите, як щелепа відкривається й закривається. Бічні кулачкові колеса переміщають повзунок уперед і назад. Повзунок штовхає виступи на кожному оці, і вони починають обертатися.
Людиноподібних роботів називають андроїдами. Деякі на місці очей мають дві відеокамери. Це забезпечує їм стереоскопічний зір, як у людей. Кожен «очі» бачить предмети під двома різними кутами, а комп'ютер об'єднує ці зображення в цілісну картинку. Стереоскопічний зір допомагає визначати відстань до предмета. У роботах-гуманоїдах вбудовано безліч дрібних двигунів, що відповідають за щелепи, очі, брови та щоки. Разом ці механізми створюють враження, ніби робот усміхається, сміється або хмуріться. Ці та інші цікаві факти про робота є в інструкції до наукового набору від 4М.
У наборі
Корпус — 1 шт.
Кришка двигуна — 1 шт.
Рамка для очей — 1 шт.
Кришка батарейного відсіку — 1 шт.
Основа — 1 шт.
Мотор — 1 шт.
Повзунок (правий) — 1 шт.
Повзунок (лівий) — 1 шт.
Око (праве) — 1 шт.
Око (ліве) — 1 шт.
Кришка для щелеп — 1 шт.
Верхня щелепа — 1 шт.
Нижня щелепа — 1 шт.
Кришка (права) — 1 шт.
Кришка (ліва) — 1 шт.
Клемні кришки — 2 шт.
Кулячкове колесо — 2 шт.
Зрачки — 2 шт.
Гвинти — 8 шт.
Інструкція — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 28 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Ширина | 21 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03412 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007500 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Милосердя | 1 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Наукові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzRobotix |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Робототехніка |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | синій, сірий |
| Штрихкод | 4893156034120 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 815 ₴






