Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн "Холодне Серце" 58469 з серії Disney від Intex виготовлений спеціально для діток, для їх літніх забава, які будуть сприяти сприятливому фізичного розвитку та веселого проведення часу.
- Басейн виконаний у прямокутній формі, по периметру якого нанесені зображення персонажів діснеївського мультфільму «Frozen».
- Виготовлений такий басейн з високоякісного вінілу з товщиною стінок 0.32 мм. Його дно не надувне, тому басейну необхідно встановлювати на рівній поверхні, щоб запобігти його перевертання.
Місткість води 796 л при заповненні басейну на 80 %. За допомогою спеціального клапана воду можна легко злити. У цій моделі відсутня можливість підключення фільтр насоса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 56 см |
| Довжина | 262 см |
| Об`єм | 796 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 175 см |
| Упаковка | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Вініл |
- Ціна: 999 ₴




