Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне ліжко — гідна альтернатива стаціонарного спальному місцю. Така меблі міцно увійшла в побут, витіснивши громіздкі і незручні розкладачки. Надувні ліжка використовують вдома, на дачі, в кемпінгу і навіть на природі під відкритим небом. Вони відрізняються від надувних матраців по висоті, мають більш цікаві рішення по дизайну. З придбанням такого виробу ви вирішуєте наступні завдання:
- розміщуєте з усіма зручностями родичів і друзів, які вирішили у вас залишитися на ніч;
- отримуєте повноцінне комфортне спальне місце при відсутності стаціонарного ліжка або під час ремонту;
- організуєте зручне місце для відпочинку на дачі, в поході;
- у вас з'явиться відмінний варіант для сну влітку (на надувного ліжка вам буде прохолодніше);
- справите незабутнє враження на рідних і близьких, якщо подаруєте їм надувне ліжко.
В комплекті: вбудований електричний насос; сумка для зберігання.
Характеристики:
- Кількість спальних місць: 2-х місцева.
- Серія: "DELUXE" Dura-Beam.
- Розмір ліжка (ДхШхВ): 203х152х51 див.
- Максимальне навантаження: 270 кг.
- Структура перегородок: Fiber-Tech.
- Об'єм: 0.056 куб. м.
Розмір упаковки: 46х52х22 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Додатково | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 5 139 ₴





