Надувний матрац зручно брати із собою у поїздки на природу, або на дачу. Це повноцінне спальне місце, оснащене комфортним підголівником.
Поліефірні волокна, з яких виготовлені внутрішні перегородки, забезпечують максимальну міцність та довговічність матраца, дозволяючи йому витримувати вагу до 273 кг. Також завдяки цьому матеріалу в процесі експлуатації матрац не продавлюється та гарантує анатомічно правильне положення тіла під час сну.
Нижня частина матраца виготовлена із міцного водонепроникного ПВХ. А верхня оснащена спеціальним флокованим покриттям. Воно м'яке, шорстке і нагадує велюр на дотик. Воно не дозволяє простирадлом сповзати з матраца під час сну. А завдяки підголівнику з нього так само не падатиме і подушки, або зовсім можна обійтися без них!
Характеристики:
-
максимально допустиме навантаження: 170 кг;
-
довжина виробу: 191 см;
-
ширина виробу: 137 см;
-
висота виробу: 25 см;
-
вага: 3,3 кг;
-
кількість місць полуторний;
-
колір чорний.
У комплекті: матрац, ремкомплект, сумка для транспортування. Розмір упаковки: 30*37*10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
- Ціна: 899 ₴






