Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина деки – 56 см., ширина – 15 см. Діаметр колеса: 6 см. Ширина колеса: 4,5 см. Матеріал деки: пластик. Максимальне навантаження – 70-80 кг. Колеса з LED-підсвічуванням. Підшипник класу abec7. Це міцний та перевірений підшипник для пенніборда. Такий скейт пенні підійде початківцям та тим, хто має мінімальний досвід катання. Також це відмінний варіант тим, хто хоче оновити свою стару модель пенні борд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maximus |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Колір | Золотистий |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 45 мм |
- Ціна: 699 ₴



