Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий самокат "Best Scooter" порадує кожного любителя активного відпочинку на свіжому повітрі! Рама самоката виготовлена з міцного металу стійкого до механічних навантажень, тому здатна витримати значну вагу.
Высоту руля можно отрегулировать в соответствии с ростом пользователя. Полиуретановые колёса, оснащены высококачественными подшипниками устойчивыми к износу. Для замедления хода или экстренной остановки предусмотрен ножной тормоз, расположенный над задним колесом.
Механизм складывания позволяет придать самокату компактный вид, что значительно упрощает его транспортировку.
Особенности:
- яркий дизайн;
- анодированная покраска;
- передний амортизационный блок;
- крылья над колёсами;
- лёгкая система складывания;
- удобные резиновые грипсы;
- наклейка на деке - наждак;
- подножка с пружинкой.
Характеристики:
- великі поліуретанові колеса діаметром 200 мм;
- жорсткі пластикові диски;
- висота керма регулюється від 88 см до 102 см, з фіксацією в 3-х положеннях;
- ширина керма - 36 см;
- розмір деки - 54 х 12.5 см;
- корисна довжина деки - 33 см;
- висота деки від підлоги - 10 см;
- Зростання - 1.45 см до 1.95 див.
- Максимальне навантаження - 100 кг
Розмір упаковки: 80-12-33 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка, Амортизатор |
- Ціна: 1 269 ₴






