
Пенал з заповненням Education "Studio Pets" 1 відділення, 2 відвороту, Kite (SP21-622H)
479 ₴
- В наявності
- Код: SP21-622H
Пенал з заповненням Kite SP21-622H в ліцензійному дизайні Studio Pets - базовий предмет у наборі школяра. Допомагайте дитині бути організованою та організованою. Ідеальна модель для першокласників і учнів початкової школи.
Все необхідне — в одному піналі! На уроках діти не лише пишуть, а й розмальовують, вирізають і малюють. Емкий пінал з двома відворотами вмістить весь базовий набір канцелярій на кожен день. Дуже зручно, коли всі основні шкільні приладдя завжди під рукою.
У піналі легко підтримувати порядок. Ручки, олівці, фломастери, ножиці, лінійка, гумка і точилка: кожен предмет буде акуратно закріплений еластичною гумкою.
Дизайн з улюбленим персонажем. Яскравий ліцензійний дизайн з чарівним цуценям чудово поєднується з рюкзаком Kite SP21-555S 1 і сумочкою для взуття SP21-600M-1. Капсульна колекція в одному дизайні створює чарівний шкільний комплект, який буде цілий рік піднімати настрій і мотивувати вчитися з задоволенням.
Еталонна німецька якість є гарантією довгої служби. Кожна деталь ового пенсала-книжки виконана бездоганно. Міцні виносодові матеріали забезпечують довге життя піналі. Він не тьмяніє, надовго зберігши первинну яскравість. Всередині є практичне ПВХ-покриття. Все старанно пророблялося для того, щоб пеніал довго служив і приносив море позитивних емоцій. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку, чудово справляються з частими відкриттями-закриваннями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 відділення з 2 відворотами — щоб всі необхідні предмети завжди були під рукою;
- Гумки для фіксації канцелярських приналежності — для ідеального порядку всередині піала;
- Тканина забезпечує захист кромки;
- розмір: 19,5x13x3,7 см;
- міцні матеріали і надійна фурнітура;
- картонна вкладка з полем для розкладу, щоб вона завжди була перед очима;
- За допомогою вкладки з таблицями множення ви зможете краще її запам’ ятати.
- у 2 прозорих кармашках можна змінювати вкладки.
- матеріал зовні - міцний зносостійкий поліестер;
- внутрішній відділок — ПВХ;
- ліцензійний дизайн Studio Pets;
- вага - 206
- тип: пенал-книжка.
Комплектування пінала:
- 1 ручка з кульками;
- 2 графітні олівці з гумкою;
- 12 кольорові олівці;
- 6 кольорових фломастерів;
- Лінійка 15 см;
- канцелярські ножиці;
- Гумка;
- точилка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 350 г |
| Висота | 3.7 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 479 ₴





