Каркасний ортопедичний рюкзак R21-531M виконаний із міцного поліестеру. Модель призначена для школярів 6-10 років (зростом від 130 до 145 см).
Яскравий, барвистий і життєрадісний дизайн у ліцензії Rachael Hale щодня підніматиме настрій і надихатиме вчитися із задоволенням. Передню панель прикрашає чарівний пухнастий цуценят. Він допитливий, активний і творчий: про це говорить його образ у стилізованих навушниках і відкритий доброзичливий погляд. Строката колірна гама та підвіска-ліхтарик роблять рюкзак особливим.
Система регулювання спинки під зріст дитини — унікальна перевага моделі. Рюкзак «росте» разом із дитиною й зможе довше тішити свого власника.
Модель R21-531M здобула схвалення німецького Інституту здоров'я й ергономіки IGR.
на обтічна форма «черепашка» вирізняється плавними обрисами. Ущільнена передня панель широко відкривається, що зручно для вилучення шкільного приладдя і для очищення рюкзака.
Рюкзак R21-531M зовні
- ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими повітропроникними подушечками, що знижують навантаження на поперек;
- широкі м'які лямки анатомічної S-подібної форми запобігають виникненню дискомфорту в плечах і сприяють підтримці правильної постави;
- система регулювання спинки під зріст дитини;
- нагрудний ремінь, який бере участь у правильному розподілі ваги та фіксує рюкзак, щоб він не спадав із плечей;
- ущільнена ручка-переноска та ручка-петля для підвішування на гачок;
- прогумоване посилене дно з ніжками — стійке, не деформується під вагою підручників, за потреби легко очищається вологою серветкою;
- бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса;
- світловідбивачі з усіх боків виробу — для безпеки на дорозі в темну пору доби;
- високоякісні зносостійкі блискавки, тактильно приємні пуллери з гумовим напиленням;
- декор: підвіска-ліхтарик.
Рюкзак R21-531M всередині
- 2 основні відділення на блискавці;
- система внутрішніх роздільників забезпечує лад, відіграє важливу роль у правильному розподілі ваги;
- 1 сітчаста кишеня на гумці, адаптована під розмір пенала або ланчбокса;
- кишеня для телефона, ключниця та органайзер для канцелярських дрібниць;
- міцна ована підкладка;
- відділення з плюшем для планшета;
- поле для персональних даних.
До рюкзака ідеально підходить пенал Kite R21-621 та сумка для взуття Kite R21-600M у цьому ж дизайні.
Шкільний рюкзак Kite 2021 дарує впевненість у тому, що аксесуар дитини — якісний, надійний і безпечний. Кожна модель проходить випробування на зносостійкість і міцність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M (130 - 145 см) |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 2 019 ₴











