Сумка для взуття Kite SP21-601M-1 — незамінний аксесуар для школярів. У ній дуже зручно зберігати змінне взуття і брати його із собою: на фізкультуру, танці чи спортивні секції.
Простота у використанні. Закривається практично одним рухом — з двох сторін затягується шнурками з фіксаторами. Перетворюється на мінірюкзачок, який можна носити за спиною або на плечі. Для зручності передбачена петля для підвішування сумки на гачок. У складеному вигляді поміщається в кишені.
Ліцензійний дизайн Studio Pets з милим кошеням. Рожеві окуляри надають образу пухнастика грайливий шарм: він такий маленький і гарненький, але водночас такий серйозний!
Сумка ідеально поєднується з рюкзаком Kite SP21-501S і пеналом Kite SP21-161. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний шкільний комплект, який цілий рік підніматиме настрій і мотивуватиме вчитися із задоволенням.
Головна особливість — практичність! Міцний зносостійкий поліестер витримує навантаження на розриви, принт стійкий до блякнення. Сумочка легко переться руками, швидко висихає й довго зберігає свій первісний вигляд.
Особливості:
- 1 відділення;
- 1 містка передня кишеня на блискавці;
- петля для вішака;
- застібка — шнурки з фіксаторами;
- матеріал — поліестер;
- розмір: 46x33 см;
- легка, міцна, зручна у використанні;
- ліцензійний дизайн Studio Pets;
- декор: принт, гумовий 3D-бейдж з логотипом;
- можна зібрати капсульну колекцію з рюкзаком і пеналом;
- призначена для перенесення та зберігання спортивного взуття та одягу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 112 г |
| Висота | 46 см |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 269 ₴




