Шкільний рюкзак Kite Education HW21-700M(2p) – ортопедична полукаркасная модель, виконана з міцного поліестеру.
Оформлення в легендарній ліцензії Hot Wheels порадує хлопчаків. HW21-700M(2p) – унікальна модель, в якій можна самостійно міняти дизайн, перестегивая 2 змінні панелі. Вибирати малюнок під настрій і «переодягати» ранець – так здорово! Композицію доповнюють яскраві нашивки і друк силіконом.
Полукаркасная модель чудово тримає форму, поєднуючи в собі легкість і стійкість конструкції.
Рюкзак схвалений німецьким Інститутом здоров'я та ергономіки IGR, рекомендований для дітей зростом 130 – 145 см (6-10 років).
Невелика вага (всього 760 м), ортопедичні властивості і не оформлення – ще не всі переваги моделі. Продумана система організації простору з кишенями, роздільниками органайзером допоможе дитині підтримувати канцелярію в ідеальному порядку. Бездоганна німецька якість відчувається в кожній деталі: від плавно працюючих блискавок до міцної підкладки.
Рюкзак Kite Education HW21-700M(2p) зовні
- ортопедична спинка Ergo Kids знижує навантаження на хребет: м'які подушечки плавно повторюють природні вигини спини;
- м'які і дихаючі S-образні лямки; завдяки зігнутій формі, комфортно лягають на плечі;
- знімний нагрудний ремінь з пластиковою застібкою-фастексом фіксує лямки в зручному положенні;
- передню кишеню з органайзером, ключницею і кишенею для телефону з плюшем;
- 2 бічних кишені на гумці для пляшечки з водою чи термоса;
- ущільнена м'яка ручка-переноска і текна ручка-петля для підвішування рюкзака на гачок;
- сталий посилене дно з PU покриттям, яке легко очищається вологою серветкою;
- надійна фурнітура: плавно працюють блискавки з тактильно приємними пуллерами з гумовим напиленням;
- світловідбиваючі елементи з усіх боків вироби для того, щоб дитина був помітний на дорозі у будь-який час доби;
- декор: знімна передня панель, друк силіконом, нашивка Hot Wheels.
Рюкзак Kite Education HW21-700M всередині
- 2 просторих відділення для зошитів і книг;
- кишеня для планшета з плюшевою вставкою, що захищає екран від подряпин;
- міцна ована підкладка;
- поле для запису персональних даних;
- іконки навігації, підказують призначення кожного відділення і кишені.
До рюкзака ідеально підходить пенал Kite HW21-662-1 і сумка для взуття Kite HW21-600M-2 в цьому ж дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 760 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 18 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M (130 - 145 см) |
| Тип рюкзака | полукаркасный |
- Ціна: 1 979 ₴











