Шкільний рюкзак Kite Education HK21-706M – трендовий, легкий і ергономічний. Полукаркасная ортопедична модель для початкової школи виконана з міцного і практичного поліестеру. Ліцензійний дизайн Hello Kitty представлений в ьному прочитанні: неонова друк відтворює силует Кітті і її «візитну картку» – милі бантики. Ортопедичний рюкзак для дівчаток Kite дарує комфорт і радість від зручної конструкції і можливості відвідування школи з улюбленим мультяшним персонажем.
Полукаркасная модель увібрала в себе все найкраще від каркасних і м'яких. Жорсткі бічні панелі зберігають форму і допомагають дитині підтримувати порядок в рюкзаку. М'яка сторона полегшує загальну вагу до 800 грам.
За свої ортопедичні властивості модель отримала сертифікат німецького Інституту здоров'я та ергономіки IGR. Рекомендована для дітей зростом 130 – 145 см (6-10 років).
Рюкзак Kite Education HK21-706M зовні:
- зручна ортопедична спинка з запатентованою системою Ergo Kids: дихаючі м'які подушечки повторюють анатомічну форму спини, зменшуючи навантаження на хребет і поперек;
- широкі S-образні лямки м'яко лягають на плечі, не спадають, сприяють підтримці правильної постави і запобігають виникненню втоми в плечах;
- знімний нагрудний ремінь, що фіксує рюкзак в правильному положенні: вага розподіляється рівномірно, рюкзак не бовтається під час ходьби;
- 1 великий передній кишеню, за розміром адаптований під ланчбокс або пенал;
- 2 бічних кишені на блискавці: для розміщення в них пляшечки чи термоса;
- м'яка ущільнена ручка-переноска і текна ручка-петля для підвішування рюкзака через гачок;
- прогумоване посилене дно: не деформується під вагою підручників і легко миється;
- світловідбиваючі елементи з усіх боків – для видимості на дорозі в темний час доби;
- високоякісні зносостійкі блискавки, приємні на дотик пуллеры з гумовим напиленням;
декор: неонова друк, підвіска «бантик», гумовий бейдж з логотипом Кайт.
Рюкзак Kite Education HK21-706M всередині:
- 1 просторе основне відділення;
- 1 кишеня для планшета з фіксуючим ремінцем на липучці, всередині оздоблений плюшем для захисту екрану;
- 1 кишеня з плюшем для телефону;
- органайзер для канцелярських дрібниць зі знімною ключницею;
- поле для персональних даних;
- ована міцна підкладка;
- значки-підказки для зручної навігації, що вказують призначення кожного відділення і кишені.
Матеріал: поліестер. Тек та блискавки успішно пройшли випробування на зносостійкість і на розрив. Тканина відрізняється стійкістю до вигорання, довго зберігає первинний вигляд, а блискавки працюють легко і плавно.
До рюкзака ідеально підходить пенал Kite HK21-662 і сумка для взуття Kite HK21-601M в цьому ж дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 800 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M (130 - 145 см) |
| Тип рюкзака | полукаркасный |
- Ціна: 1 766 ₴









