Дошкольний рюкзак Kite Kids K21-567XS-2 зроблений з міцного поліестера. Незвичайна вбрана модель з капюшоном- динозавром. Функціональний рюкзачок і улюблена іграшка одночасно. Підходить для дітей віком від 2 до 7 років. Завдяки блискучій тканині темно-синього кольору, рюкзак ефектно сяє.
Капюшон- динозаври прикрашають об'ємним м'яким гребиком з блискучої оранжевої тканини; очі - голографічні нашивки з вишивкою; зубки - аплікація з PU-кожи. Натрапляє на поліетиленові фіксатори.
Супер-подарок для дошкільнят і гарно прогульний рюкзачок для першокласників, від якого дитина буде в захваті!
Рукзак Kite Kids K21-567XS-2 ззовні:
- Міцна спинка — м’яка, делікатно прилягає до спини;
- Величезні лямки S-подібної форми - зручно лягають на плечі, не печуть і не натирають;
- нагрудний ремінь допомагає рівномірно розподіляти вагу, фіксує рюкзачок у зручному положенні, не дає йому базікати під час ходьби і рухомих ігор;
- Смажений капюшон з динозавром - м'який і комфортний, з приємною підкладкою і затиснутою куликою з фіксаторами;
- 2 бічні сітківки на ґумці — для пляшечки з водою або маленького термоса;
- текстова ручка-петля для зручного перенесення;
- Надяжна фурнітура — плавучі блискавки, приємні на дотик пулери з гумовим запиленням;
- світловидимі елементи на лямках — щоб дитину можна було бачити в темному часі доби;
- матеріал — міцний поліестер;
- декор: сяюча тканина, об'ємні м'які « льохи», голографічні нашивки, вишивка, аплікація з PU-кожи, об'ємний гумовий бейдж з лого.
Рукзак Kite Kids K21-567XS-2 всередині:
- 1міне головне відділення;
- міцну овану підкладку оранжевого кольору.
Безперервна німецька якість: надійні матеріали і фурнітура чудово витримують дитячу активність. Блискавки працюють плавно, тек — легкий і міцний. Рюкзак довго зберігає первісний вид, не тьмяніє і не вигорає на сонці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 300 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 8 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 22.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XS (до 115 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 699 ₴











