Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошкільний рюкзак Kite Kids TF21-534XS виконаний з міцного поліестеру. Легкий, компактний і місткий рюкзак для малюків від 4 до 7 років. Найкраща модель для підготовчих занять і секцій. Незамінний в якості другого позашкільної рюкзачка для першокласників.
Ефектний дизайн з трансформерами привертає увагу і піднімає настрій.
Відмінна місткість і наявність різних кишеньок дозволять дитині акуратно розмістити в ньому все необхідне: від пляшечки з водою до улюбленої іграшки.
Бездоганна німецька якість: надійні матеріали та фурнітура готові до активного використання і веселим іграм. Блискавки працюють плавно, тек – легкий і міцний, декор опрацьований до дрібниць. Рюкзак довго зберігає первинний вигляд, не тьмяніє і не вигорає на сонці.
Рюкзак Kite Kids TF21-534XS зовні:
- ущільнена дихаюча спинка – м'яка і комфортна;
- широкі регульовані лямки з м'якими дихаючої сіточкою;
- нагрудний ремінь фіксує рюкзачок в зручному положенні, не дає йому бовтатися під час ходьби і рухливих ігор;
- об'ємну передню кишеню на блискавці;
- 2 бокові сітчасті кишені на резинці – для пляшечки з водою або невеликого термоса;
- ручка-петля;
- надійна фурнітура – плавно працюють блискавки, приємні на дотик пуллеры з гумовим напиленням;
- світловідбиваючі елементи – щоб дитину було видно в темний час доби;
- крутий ліцензійний дизайн Transformers;
- матеріал – міцний поліестер;
- декор: нашивки, світловідбиваюча клітинка на всій передній панелі, шовкотрафаретний друк, об'ємний гумовий бейдж з лого.
Рюкзак Kite Kids TF21-534XS всередині:
- 1 містке основне відділення;
- 1 маленька кишенька;
- кишеня на блискавці для дрібниць;
- міцна ована підкладка чорного кольору;
- контрастна окантовка кишеньок – щоб вони були помітними для малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 210 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 7.35 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 22 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XS (до 115 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 609 ₴








