Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошкільний рюкзак Kite Kids SN21-559XS-2 виконаний з міцного поліестеру. Легка, зручна і дуже містка модель для малюків від 2 до 7 років. Рюкзачок порадує безліччю кишеньок, в яких можна розмістити всі «скарби» крихти: канцелярію, змінний одяг, іграшки і навіть термос з теплим чаєм. Завдяки компактним розмірам і ергономічній формі, ранець комфортно відчувається на плечах. Ідеально підходить учням початкової школи в якості другого рюкзачка для гуртків і секцій. Яскравий ліцензійний дизайн Snoopy піднімає настрій.
Рюкзак Kite Kids SN21-559XS-2 зовні:
- ущільнена дихаюча спинка – м'яка і комфортна, щільно прилягає до спини;
- широкі регульовані лямки S-подібної форми з м'якою дихаючої сіточкою – зручно лягають на плечі, не тиснуть і не натирають;
- нагрудний ремінь допомагає рівномірно розподіляти вагу, фіксує рюкзачок в зручному положенні, не дає йому бовтатися під час ходьби і рухливих ігор;
- великий об'ємний передній кишеню на блискавці;
- передній об'ємна кишеня з міні-кишенькою для дрібниць;
- 2 бокові сітчасті кишені на резинці – для пляшечки з водою або невеликого термоса;
- м'яка ущільнена ручка для зручного перенесення;
- надійна фурнітура – плавно працюють блискавки, приємні на дотик пуллеры з гумовим напиленням;
- світловідбиваючі елементи з 4-х сторін – щоб дитину було видно в темний час доби;
- крутий ліцензійний дизайн Peanuts Snoopy;
- матеріал – міцний поліестер;
- декор: принт, об'ємна нашивка на світловідбиваючої тканини, об'ємна шовкографія, 3D раббер бейдж з лого.
Рюкзак Kite Kids SN21-559XS-2 всередині:
- 1 містке основне відділення;
- кишеня на блискавці для дрібниць;
- міцна ована підкладка синього кольору.
Бездоганна німецька якість: надійні матеріали та фурнітура відмінно витримують дитячу активність. Блискавки працюють плавно, тек – легкий і міцний. Рюкзак довго зберігає первинний вигляд, не тьмяніє і не вигорає на сонці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 340 г |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 8 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 23 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XS (до 115 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 852 ₴








