Шкільний пенал Kite K21-667-4 – практична модель, виконана з міцного поліестеру. Пенал дуже компактний і легкий – займає мінімум місця і важить всього 45 р. Містить одне об'ємне відділення на блискавці, в якому легко знайти необхідні канцелярські предмети: відкрив блискавку – і все як на долоні. Модель рекомендована для підлітків 9-12+ років.
Веселий дизайн з банано-котиками буде піднімати настрій на уроках і мотивувати вчитися із задоволенням. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком K21-855M-4 і створіть неперевершений шкільний цибулю.
Еталонне німецька якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіком, чудово справляються з частими відкриттями-закриттям на кожному уроці.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення на блискавці;
- розмір: 19х7х6,5;
- міцні матеріали і надійна фурнітура;
- матеріал зносостійкий поліестер;
- всередині – міцна ована підкладка сірого кольору;
- ний дизайн з котиками;
- вага – 45 г;
- тип: пенал-косметичка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 45 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Чорний |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 6.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 144 ₴




