Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний пенал Kite K21-647-5 — на та практична модель для середньої школи. Поєднує в собі чудову місткість і компактний розмір. Основне відділення розмістить усе необхідне на заняттях приладдя для писання. Відділення трохи менше — зручне для зберігання дрібниць: гумка, стругачки та ін. Пенал рекомендований для підлітків віком 9-12+ років.
ний дизайн. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком K21-903L-2: створіть неперевершений шкільний лук.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 2 відділення на блискавці;
- розмір: 19,5x5,5x3,5 см;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- матеріал — зносостійкий поліестер;
- всередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн;
- вага — 45 г;
- тип: пенал-косметичка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 45 г |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 3.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 239 ₴




