
Пенал без наповнення Education 1 відділення, Kite (K21-642-3)
179 ₴
- В наявності
- Код: K21-642-3
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний пенал Kite K21-642-3 — суперлегка та компактна модель для середньої школи. Практично не займає місце в рюкзаку, водночас дає змогу розмістити все необхідне письмове приладдя та інші канцелярські дрібниці. Пенал рекомендований для дітей віком 9-12+ років. Важить усього 40 г.
ний дизайн з ефектним голографічним написом Movement — для поціновувачів трендового мінімалізму. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком K21-813L-4, щоб шкільний лук був неперевершеним.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 відділення;
- застежка – молния;
- розмір: 19х6,5х3,5 см;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- матеріал — зносостійкий поліестер;
- всередині – міцна ована підкладка;
- ний лаконічний дизайн з ефектним голографічним нанесенням;
- вага — 40 г;
- тип: пенал-косметичка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 40 г |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 6.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 179 ₴



