Рюкзак Kite K21-814L-1 виконаний з міцного поліестеру. Комфортна модель з приголомшливою функціональністю і ним дизайном. Завдяки місткості і продуманої організації простору, універсальний рюкзак. Його зручно носити в школу і брати з собою в тур вихідного дня.
Крутий дизайн зі світловідбивною печаткою і кріпленням для пенні борда.
Модель рекомендована для підлітків віком 9-12 років, зростом від 130 до 145 див.
В подарунок до рюкзака – ний овий бафф Kite!
Рюкзак Kite K21-814L-1 зовні:
- ортопедична дихаюча спинка Air Comfort – розроблена для підлітків середнього і старшого шкільного віку, з урахуванням особливостей їх анатомії. Повторює природні вигини спини, знижує навантаження на неї;
- широкі S-образні лямки комфортно лягають на плечі. Вони м'які і дихаючі, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, бере участь в правильному розподілі ваги;
- невеликий передній кишеню для дрібниць;
- кріплення для пенні борда;
- передній кишеню, усередині якого розташовується кишеня з флісом для телефону, органайзер для канцелярських дрібниць і знімна ключниця;
- 2 сітчасті бічні кишені на резинці, в яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос;
- потайна кишеня в спинці – для дрібниць;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно для стійкості і практичності;
- високоякісна фурнітура – плавно працюють блискавки зі зручними пуллерами-підвісками;
- світловідбиваючі елементи – щоб дитина була помітною на дорозі в темний час доби;
- декор: світловідбиваюча друк, кріплення для пенні борда, 3D раббер бейдж.
Рюкзак Kite K21-814L-1 всередині:
- 1 містке основне відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеня для планшета з флісом, що захищає екран;
- міцна ована підкладка сірого кольору;
- іконки внутрішньої навігації, підказують призначення кожного кишеньки.
Рюкзак Kite K21-814L-1 ідеально поєднується з пеналом Kite K21-667-2. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний комплект.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні і надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 850 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 27 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 31 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M (130 - 145 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 370 ₴











