Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепер поганим снам у вашу спальню вхід заборонено! Створіть для себе ловця снів з набором для творчості 4М і повісьте його над ліжком. Талісман пропустить до вашої подушки лише добрі сни. А завдяки сяючим бусинкам і пір'я, він стане чудовою прикрасою для спальні в етнічному стилі.
У комплекті
1 обруч (діаметром 8,5 см), 1 пакетик кольорових намистин, 3 пера, 1 срібний шнур, 1 шнурок, клей ПВА, інструкція з малюнками.
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню! Подивіться інструкцію і підготуйте ножиці. Щоб змайструвати ловця снів, вам необхідно запастися терпінням і працювати акуратно. У результаті у вас вийде гарний виріб ручної роботи у вигляді кільця з переплетенням кольорових ниток і намистин всередині, витонченим спадаючим пір'ям.
Набір від 4М із серії Little Crafts Ловець снів буде цікавий дівчаткам дошкільного віку 5-7 років. Створюючи амулет, діти розвивають дрібну моторику і тактильні відчуття, проявляють творчі здібності, освоюють навички рукоділля.
У комплекті
1 обруч (діаметром 8,5 см), 1 пакетик кольорових намистин, 3 пера, 1 срібний шнур, 1 шнурок, клей ПВА, інструкція з малюнками.
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню! Подивіться інструкцію і підготуйте ножиці. Щоб змайструвати ловця снів, вам необхідно запастися терпінням і працювати акуратно. У результаті у вас вийде гарний виріб ручної роботи у вигляді кільця з переплетенням кольорових ниток і намистин всередині, витонченим спадаючим пір'ям.
Набір від 4М із серії Little Crafts Ловець снів буде цікавий дівчаткам дошкільного віку 5-7 років. Створюючи амулет, діти розвивають дрібну моторику і тактильні відчуття, проявляють творчі здібності, освоюють навички рукоділля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.08 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04763 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | метал, струм, інші, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Little Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047632 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 9 ₴






