Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для французького в'язання Метелики 4M для творчих занять дівчаток 8-10 років. Спеціальна котушка для в'язання в наборі дозволяє дітям робити метеликів із пряжі своїми руками.
Цей набір для творчості ідеально підійде початківцям у в'язанні. Змайструєте свої перші шедеври – яскравих метеликів. У наборі є все для створення 3 в'язаних метеликів розмірами 3 х 6 см.
Пропонована техніка проста – це французьке кругове в'язання без швів за допомогою котушки. Вивчивши прийом і закріпивши навички, можна зробити багато інших в'язаних речей.
За ілюстраціями в інструкції легко освоїти цю техніку. Надіта на котушку з зубцями нитка, утворює петлі, які необхідно акуратно знімати за допомогою гачка для в'язання. Коли закінчите в'язати частини метеликів, з'єднайте і прикрасьте їх за допомогою ниток і голки. Як це зробити – також показано і описано в інструкції.
Набір для творчості з серії Little Crafts допоможе розвинути любов до рукоділля, дрібну моторику, мислення та творчі здібності. Комплект підходить дівчаткам молодшого шкільного віку. Набір для створення виробів ручної роботи – це також можливість зробити самостійно ьний подарунок для рідних і друзів.
У наборі
Котушка для в'язання, гачок для в'язання, голка, 5 мотків кольорової пряжі, 6 очей із рухомими зіницями, інструкція.
Цей набір для творчості ідеально підійде початківцям у в'язанні. Змайструєте свої перші шедеври – яскравих метеликів. У наборі є все для створення 3 в'язаних метеликів розмірами 3 х 6 см.
Пропонована техніка проста – це французьке кругове в'язання без швів за допомогою котушки. Вивчивши прийом і закріпивши навички, можна зробити багато інших в'язаних речей.
За ілюстраціями в інструкції легко освоїти цю техніку. Надіта на котушку з зубцями нитка, утворює петлі, які необхідно акуратно знімати за допомогою гачка для в'язання. Коли закінчите в'язати частини метеликів, з'єднайте і прикрасьте їх за допомогою ниток і голки. Як це зробити – також показано і описано в інструкції.
Набір для творчості з серії Little Crafts допоможе розвинути любов до рукоділля, дрібну моторику, мислення та творчі здібності. Комплект підходить дівчаткам молодшого шкільного віку. Набір для створення виробів ручної роботи – це також можливість зробити самостійно ьний подарунок для рідних і друзів.
У наборі
Котушка для в'язання, гачок для в'язання, голка, 5 мотків кольорової пряжі, 6 очей із рухомими зіницями, інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.11 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04765 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | тек, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Little Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047656 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 10 ₴




