Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для створення 3D-фігурок із гіпсу Динозаври 4M дозволяє зробити 6 різнокольорових динозаврів власноручно. Творча майстерня – тематика наборів, з якими за допомогою гіпсового порошку, об'ємних форм для лиття та фарб ви зробите фігурки динозаврів і розфарбуєте їх. Чудовий подарунок для любителів палеонтології 5-7 років.
Щоб приготувати гіпсовий розчин, додатково знадобиться посудина для змішування, вода і ложка. Залийте гіпсовий розчин у з'єднані формочки, дотримуючись інструкції. Коли динозаври затвердіють, акуратно дістаньте їх із форм, і розфарбуйте як забажаєте. Кольори можна змішувати, щоб отримати нові відтінки. В інструкції подана таблиця тонів.
Розвивальний набір для творчості з серії Mould & Paint буде цікавий дітям дошкільного віку 5-7 років. Створюючи фігурки динозаврів, діти розвивають дрібну моторику, уяву, виявляють творчі здібності, вчаться поєднувати кольори, цікаво проводять час.
У наборі:
Форми для лиття фігурок – 2 шт.
Пакет з гіпсовим порошком – 2 шт.
Набір фарб – 1 шт.
Пензлик – 1 шт.
Інструкція – 1 шт.
Щоб приготувати гіпсовий розчин, додатково знадобиться посудина для змішування, вода і ложка. Залийте гіпсовий розчин у з'єднані формочки, дотримуючись інструкції. Коли динозаври затвердіють, акуратно дістаньте їх із форм, і розфарбуйте як забажаєте. Кольори можна змішувати, щоб отримати нові відтінки. В інструкції подана таблиця тонів.
Розвивальний набір для творчості з серії Mould & Paint буде цікавий дітям дошкільного віку 5-7 років. Створюючи фігурки динозаврів, діти розвивають дрібну моторику, уяву, виявляють творчі здібності, вчаться поєднувати кольори, цікаво проводять час.
У наборі:
Форми для лиття фігурок – 2 шт.
Пакет з гіпсовим порошком – 2 шт.
Набір фарб – 1 шт.
Пензлик – 1 шт.
Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.36 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04777 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, інші, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | 3D Mould & Paint |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047779 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 9 ₴






