
Пазл з 3d доповненою реальністю Фламінго 4M (00-06809)
710 ₴
- В наявності
- Код: 00-06809
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оживіть витончених фламінго за допомогою великого пазла, красивих фігурок і технології AR. Робіть нереально класні фото і діліться ними з друзями!
Пазл з 3d доповненою реальністю Фламінго 4M дозволяє зняти ролик за участю рожевих пташок! Для початку необхідно скласти великий пазл із зображенням сцени для зйомок.
Тепер настає найцікавіший момент. Завантажте безкоштовний додаток в Google Play або App Store, наведіть камеру гаджета на пазл-килимок, підставте фігурки – і ви побачите живих фламінго! Робіть фотографії та знімайте відеоролики – здивуєте своїх друзів.
Набір із серії AR Floor Puzzle допоможе дітям 3-5 років весело провести час, розкрити уяву, дізнатися більше про сучасні цифрові технології.
Пазл з 3d доповненою реальністю Фламінго 4M дозволяє зняти ролик за участю рожевих пташок! Для початку необхідно скласти великий пазл із зображенням сцени для зйомок.
Тепер настає найцікавіший момент. Завантажте безкоштовний додаток в Google Play або App Store, наведіть камеру гаджета на пазл-килимок, підставте фігурки – і ви побачите живих фламінго! Робіть фотографії та знімайте відеоролики – здивуєте своїх друзів.
Набір із серії AR Floor Puzzle допоможе дітям 3-5 років весело провести час, розкрити уяву, дізнатися більше про сучасні цифрові технології.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 29 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06809 |
| Вага | 0.54 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток |
| Простірне мислення | 1 |
| Серія | AR Floor Puzzle |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156068095 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 710 ₴






