Сумка-бананка Kite K21-1007-2 виконана з міцного поліестеру. Трендовий аксесуар дарує відчуття свободи і но доповнює образ. Незмінний супутник молоді та популярний insta-trend!
У лаконічній сумці міститься все найнеобхідніше. Телефон, навушники, документи, ключі: просто покладіть їх у бананку і прогулюйтеся без нічого, не переживаючи, що щось випаде з кишені.
Поясна сумка – на, компактна і легка. Бездоганно підходить для подорожей, велопоїздок і прогулянок. Носити її можна на плечі або на поясі. Практичні кишені допоможуть розмістити всі важливі дрібниці і підтримувати порядок. Рекомендована для дітей від 12 років і дорослих.
Сумка-бананка Kite K21-1007-2 зовні:
- зносостійкий якісний тек – міцний, довго зберігає первинний вигляд;
- регульований ремінь з фастексом легко настроюється під зростання;
- високоякісна фурнітура – надійні застібки, зручні пуллеры-підвіски;
- ний дизайн;
- декор: картатий патерн, блискавка зі світловідбиваючим нанесенням, гумовий бейдж c лого.
Сумка-бананка Kite K21-1007-2 всередині:
- 2 відділення на блискавці;
- внутрішня кишеня на блискавці;
- органайзер для дрібниць;
- міцна ована підкладка.
Еталонне німецька якість відображено в кожній деталі: міцний матеріал, надійна фурнітура, міцні шви.
Сумка ідеально поєднується з рюкзаком Kite K21-2578M-5, пеналом K21-680-10 і гаманцем K21-598-4. Зберіть повну капсульну колекцію в єдиному дизайні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 170 г |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 2.5 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12 років |
- Ціна: 548 ₴





