
Пенал без наповнення City 3 відділення, Kite (K21-634-3)
389 ₴
- В наявності
- Код: K21-634-3
Шпенал Kite K21-634-3 - це багатофункціональний аксесуар, який можна використовувати і як пінал, і як ну косметичку. Модель поєднує ьну, незвичну форму та чудову функціональність. Головне відділення — найбільш влучне, у ньому можна розмістити всю необхідну канцелярію або косметику. Дві кишені на блискавицях допомагають підтримувати бездоганний порядок. На відвороті є лаконічний органайзер для 3 речей, які фіксують гумкою та мініатюрний кармашок.
ний дизайн з трендовим паттерном. Незвичайна форма пінали доповнена ьною застібкою: хлястиками з PU-кожи з металевими кнопками. У тендому з рюкзаком Kite K21-910M-3 створює ефектний набір в одній капсулі.
Еталонна німецька якість є гарантією довгої служби. Тканина не тускне, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку, чудово справляються з частими відкриттями-закриваннями на кожному уроці.
Особливості:
- можна використовувати як косметику;
- 1 об’ ємне відділення;
- 1 фронтальна кишеня на блискавки;
- 1 задній кишеню на блискавиці;
- на відвороті - органайзер з рахунком на 3 предмети і міні-кармашком для дрібниць;
- застібка - хлястики з PU-кожи на металевих кнопках;
- розмір: 2x9x5 см
- міцні матеріали і надійна фурнітура;
- Основний матеріал — міцний зносостійкий поліестер;
- ний дизайн з актуальним паттерном і хлястиками з PU-кожі;
- вага - 120 г;
- тип: пенал-косметичка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 120 г |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 21 см |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 389 ₴



