Сумка-бананка Kite MTV21-2562 виготовлена з міцного поліестеру. Трендовий аксесуар дарує відчуття свободи й ефектно доповнює образ. Незмінний супутник молоді та популярний insta-trend! Рекомендована для дітей від 12 років і дорослих.
Бананка Kite MTV21-2562 — легка та функціональна. Наймісткіша модель колекції! Ідеальний вибір для подорожей, велопоїздок і прогулянок. Її можна носити на поясі або через плече. І руки вільні, і все необхідне завжди біля вас. Візьміть із собою модну бананку та прогулюйтеся без нічого.
Сумка-бананка Kite MTV21-2562 зовні:
- якісний зносостійкий тек — міцний, довго зберігає первинний вигляд;
- регульований ремінь із фастексом;
- об'ємна фронтальна кишеня на блискавці, всередині якої — зручний органайзер для дрібниць;
- містка кишеня на блискавці;
- високоякісна фурнітура – надійні застібки, плавно працює блискавка, зручні пулери-підвіски;
- ліцензійний дизайн MTV;
- декор: голографічне нанесення логотипа MTV, тканина з голографічним лазерним напиленням, світловідбивний елемент із лого Kite.
Сумка-бананка Kite MTV21-2562 всередині:
- 1 просторе відділення на блискавці з органайзером;
- міцна ована підкладка сірого кольору.
Сумка ідеально поєднується з рюкзаком Kite MTV21-949L-2 та сумкою для взуття MTV21-601L. Зберіть повну капсульну колекцію в єдиному дизайні!
Еталонна німецька якість зображена в кожній деталі: міцний матеріал, надійна фурнітура, міцні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 230 г |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 5.5 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12 років |
- Ціна: 579 ₴





