Сумка-бананка Kite MTV21-2564 виконана з міцного поліестеру. Трендовий аксесуар дарує відчуття свободи і но доповнює образ. Незмінний супутник молоді та популярний insta-trend!
Сумка одночасно легка і містка, в ній міститься все найнеобхідніше: телефон, навушники, документи, ключі та ін. Просто покладіть їх у бананку і прогулюйтеся без нічого, не переживаючи, що щось випаде з кишені.
Поясна сумка – на, компактна і легка. Бездоганно підходить для подорожей, велопоїздок і прогулянок. Носити її можна на плечі або на поясі. Рекомендована для дітей від 12 років і дорослих.
Сумка-бананка Kite MTV21-2564 зовні:
- зносостійкий якісний тек – міцний, довго зберігає первинний вигляд;
- регульований ремінь з фастексом легко настроюється під зростання;
- високоякісна фурнітура – надійні застібки, плавно працює блискавка тракторна, зручні пуллеры-підвіски;
- ліцензійний дизайн MTV;
- декор: шовкотрафаретний друк, 3D раббер бейдж, світловідбиваючий елемент з лого.
Сумка-бананка Kite MTV21-2564 всередині:
- 1 відділення на блискавці;
- внутрішня кишеня на блискавці;
- міцна ована підкладка сірого кольору.
Сумка ідеально поєднується з рюкзаком Kite MTV21-949L-1 і пеналом MTV21-692. Зберіть повну капсульну колекцію в єдиному дизайні!
Еталонне німецька якість відображено в кожній деталі: міцний матеріал, надійна фурнітура, міцні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 170 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 36 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12 років |
- Ціна: 503 ₴





