Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка-каталка з дерева у вигляді вантажівки-сортера і фігурок тварин. З фігурками тварин можна також грати окремо. Довжина шнурка 65 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 13 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50344 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510503444 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 10 ₴





