Каталка Toomies Jurassic World Динозавр із кульками готова до пригод і створена для того, щоб малюки почали впевненіше крокувати і більше рухатися.
Штовхайте каталку-динозавра за зручну для малюків ручку і збирайте різнокольорові «камінчики» в колесо. Діти будуть у захваті від того, як барабан захоплює деталі, коли їде по ним.
Ця проста у використанні іграшка-каталка ідеально підходить для того, щоб допомогти дітям, які починають ходити, зміцнити велику моторику.
А якщо дитина ще не встала на ноги, колесо з кольоровими кульками підійде в якості окремої іграшки для повзання підлогою та фізичного розвитку. Чудова вправа для хлопчиків і дівчаток від 12 місяців.
Каталка Toomies серії Jurassic World запрошує маленьких дослідників у світ юрського періоду, повний веселощів! Каталка Динозавр із кульками сподобається діткам до 3 років. Іграшка виготовлена з міцних і безпечних матеріалів. Батарейки не потрібні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toomies |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.09 кг |
| Висота | 26 см |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 22 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E73254C |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 12 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 2 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Jurassic World |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 5011666732544 |
| ы | Toomies |
- Ціна: 1 379 ₴










