Особливістю матраца Intex 64101 є спеціальні поперечні перегородки, розташовані всередині каркаса, які виготовлені за інноваційною технологією Dura Beam. Ця технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великої кількості високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються й не деформуються в процесі експлуатації надувного матраца або ліжка. У такий спосіб забезпечується жорсткість і стабільність усього каркаса. Тому матрац не проминається й не продається впродовж усього терміну експлуатації. Це забезпечує сприятливий здоровий сон і відпочинок.
Флоковане (помажане на дотик оксамит), щільне покриття поверхні матраца утримує постільну білизну від скочування і сповзання, а також забезпечить приємні тактильні відчуття.
Клапан має надширокі отвори для швидкого надування і здування зовнішнім насосом. Складається з кришки, що вкручується, та корка. Обладнаний зворотним клапаном. Зручний у використанні й обслуговуванні. Замінити його не становитиме труднощів у домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 649 ₴





