Особливістю матраца Intex 64102 є спеціальні поперечні перегородки, розташовані всередині каркасу, виконані за інноваційною технологією Dura Beam. Дана технологія, на відміну від технології Wave Beam з ПВХ перегородками, передбачає використання великої кількості високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються і не деформуються в процесі експлуатації надувного матраца або ліжка. Тим самим забезпечується жорсткість та стабільність всього каркасу. Тому матрац не минає і не продавлюється протягом усього терміну служби. Це забезпечує сприятливий здоровий сон та відпочинок.
Флоковане (що нагадує на дотик оксамит), щільне покриття поверхні матраца утримує постільна білизна від скочування та сповзання, а також забезпечить приємні тактильні відчуття.
Клапан має надширокі отвори для швидкого надування та здування зовнішнім насосом. Складається з кришки, що вкручується, і пробки. Оснащений зворотним клапаном. Зручний у використанні та обслуговуванні. Замінити його не складе труднощів у домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
- Ціна: 799 ₴





